Základní informace

Dne 18. 4. 2012. bylo zaregistrováno naše občanské sdružení na pomoc týraným, opuštěným a nechtěným psům, koček a dalším zvířatům a snažíme se s ostatními členy, sympatizanty a aktivisty pomoci tam, kde majitelé nebo organizační jednotky zcela selhali a státní peníze na pomoc nejsou.

Přestože jsou mnozí naši ochránci v invalidním důchodu, snažíme se z vlastních finančních zdrojů, které jsou v mnoha případech na hranici životního minima, pomoci zvířatům v nouzi, nemocné a zraněné léčit, vyhledáváme týraná zvířata, odhalujeme množírny (kde jsou především psi atraktivních plemen drženi v nepředstavitelně krutých podmínkách, v klecích jako mašiny na rození štěňat), bojujeme proti bezpráví a dopřáváme živým tvorům život v důstojných podmínkách, tak jak je to v civilizovaném světě normální. 

Jsme s italskou organizací Eital asi jediné organizace, které se v Evropě zabývají chytáním ilegálních transportů (i těch s ŽL). Samozřejmě, že nás všude melou na iFauna a snaží se nás zdiskreditovat, protože kazíme množákům a přepravcům jejich hnusný kšefty.

Jsme nezisková organizace a všechna shora jmenovaná činnost je pro nás enormní finanční zátěž, kterou prostě bez lidí se vztahem ke zvířatům, kteří jsou ochotni finančně pomoci, nelze zvládnout. Proto vás prosím, pomozte mám. I drobná částka pomůže…

Samozřejmě jako registrované sdružení můžeme dárcům na požádání vystavit Spendenbestätigung, v případě zájmu Vás uvedeme jako sponzora na našich webovkách i na sociální síti s poděkováním vč. loga firmy.

Děkuji Vám za laskavost a se mnou všichni naši členové a sympatizanti.