Platíte pouze za aktivaci vašeho účtu a ta je zpoplatněna jednorázovou částkou 199,- Kč vč. DPH. Tato cena platí po celou dobu registrace.

Ano registrovat můžete jakýkoliv čip a to i čip ze zahraničí.

Ne, platíte pouze jednou poplatek za aktivaci účtu. Jakmile máte premiový účet, můžete přidat všechny pejsky, které vlastníte v jediném účtu.

Pokud je pes v našem registru, tak je potřeba aby původní majitel požádal o vymazání pejska z registru nebo jej sám ve svém účtu smazal. Nový majitel pak musí provést novou registraci pod svým účtem.

Pokud je pejsek evidován v jiném registru, je potřeba si buďto založit nový účet u nás a pejska zaregistrovat nebo kontaktovat registr ve kterém je pejsek registrován.

Policie, odchytové stanice a útulky prohledávají pomocí aplikace, ktera spojuje všechny registry a to i ten náš. Navíc je v zájmu všech, pokud se pejsek ztratí prohledat ty nejznámější registry a to my jsme.

Zkuste zkontrolovat také složku se spamem. Někdy se stane, že e-mail bude právě tam. Zkontrolujte také, jestli jste při zadávání e-mailu neudělali chybu popřípadě jestli nemáte například plnou chránku.

U prémiového účtu získáte možnost registrace všech vašich pejsků v centrálním registru psů. Nezáleží jestli máte jednoho nebo 10 pejsků. U nás máte přehledně vše na jednom místě. Přístup ke svému účtu máte online 24 / 7 s možností kdykoli nahlásit ztrácení pejska. Pomůže vám s hledáním pejska a to například na sociálních sítích.

Pokud nemáte bankovní účet, tak lze platbu poukázat prostřednictvím poštovní poukázky typu A na České Poště. Jednoduše proveďte objednávku a jako formu platby vyberte převodem. Jakmile objednávku dokončíte, tak se Vám zobrazí platební údaje. Číslo účtu, částka k úhradě a variabilní symbol. Tyto údaje si opiště a vyplňte na poštovní poukázce typu A.

Zkontrolujte prosím, zda se přihlašujete pod správným emailem. Pokud jste se například při registraci zaregistrovali přes sociální sítě, je potřeba se přihlásit znovu pod tímto účtem. Také pokud máte více e-mailových adres, je potřeba se přihlásit e-mailem, pod kterým jste se u nás registrovali psy nebo  prováděli platbu premiového účtu. Premiový účet a registrace je vždy navázán na jednu e-mailovou adresu.

Unikátní psí známka pro Vašeho pejska. Nečekejte až se Váš pejsek zaběhne.

VÍCE O PSÍ ZNÁMCE