Na co si dát pozor při registraci čipu psa?

Rádi bychom vám tímto článkem ukázali, na co si dát pozor při registraci v některých registrech a že ne vždy je dobré registrovat se u těch, které jsou zdarma.

Mnoho z vás si jistě říka, proč byste měli za registraci čipu platit, když existují webové stránky, kde lze udělat registraci čipu pejska zadarmo. Dejte si ale pozor na následující. 

  • Pozor na to, komu své osobní údaje svěřujete a za jakých podmínek. Může se totiž stát, že sice pejska zadarmo zaregistrujete, ale vaše údaje budou dále přeprodány a poskytnuty třetím stranám k marketingovým účelům. Přečtete si vždy u registrace pozorně ochranu svých osobních dat.
     
  • Je potřeba si také uvědomit to, že tito registrátoři, kteří vašeho pejska zaregistrují zdarma, nemají žádnou odpovědnost za to, že web bude fungovat i v té chvíli, kdy se vám váš pejsek ztratí. Taková registrace pak naprosto postráda smysl.

Doporučujeme tedy zaregistrovat pejska tam, kde máte jistotu, že s vašimi osobními daty bude správně zacházeno, a kde budete mít jistotu, že čip vašeho pejska bude dohledatelný i v budoucnu.

Na našich stránkách, při zaplacení aktivačního poplatku, máte jistotu, že závazky plynoucí z uzavření kupní smlouvy dodržíme.Unikátní psí známka pro Vašeho pejska. Nečekejte až se Váš pejsek zaběhne.

VÍCE O PSÍ ZNÁMCE