Základní informace

Po roční praxi v tachovském útulku dostala nabídku stát se provozovatelem. Tuto nabídku ihned přijala a vedoucí je od srpna roku 2009. Mimo útulek chodí do zaměstnání, jako redaktorka Tachovského deníku (Vltava-Labe-Press). Každou volnou chvilku se psům věnuje naplno. Chtěli bychom jen podotknout, že město Tachov útulek pouze pronajímá, ale v žádném případě nesponzoruje. Veškeré náklady spojené s chodem útulku (vybavení, veterinární péče, krmivo, poplatky za vodu, elektřinu, nájem městu atd.) jsou hrazeny z vlastní kapsy a z poplatku za umístění psa.

Dobrovolní pomocníci a přátelé pejsků z našeho útulku jsou:
Lenka Dombrovská - Zástupce vedoucí. Pracovnice útulku, která se stará nejen o úklid a venčení, ale i o výcvik a konzultaci s výchovou. Pro útulek dělá dočasnou péči.
Eliška Jamborová - Pomáhá s úklidem každý týden. Když je třeba přiloží ruku k dílu, když se nám někdo snaží nabídnout kočky.
Petra Vetešníková - Hodně práce zastane jak v karanténě ráno nebo večer. Také při službách v útulku a nebo vozí pejsky na veterinu. 
Jana Langová - Je u nás několikrát denně na karanténu - o pejsky umístěné uvnitř karantény se stará maximálně, ve dne v noci. Také pomáhá jako asistence na veterině a bere si pejsky i do dočasných péčí.
Tomáš Vítek - Je nám nápomocen, když je třeba vystřídá služby v karanténě, nebo vyřídit nákupy léků v Německu. A pomáhá s komunikací se zahraničními zájemci. 
Zdeněk Goth - Pomocník útulku, který se zabývá hlavně tou mužskou prací. Pro útulek dělá i dočasné péče. Osvojitel tří psů z útulku.
Míša Blumová - Útulková fotografka, pomocná síla, umí vše oč jí poprosíme. Osvojitelka dvou psů z našeho útulku.
Hanka Hemzáčková - Útulková asistentka, sekretářka a paní na telefonu, když potřebujeme vyřídit nějaké papírování
Eliška Horvátová - Veterinární sestřička na klinice v Tachově. Nad psy má veterinární dohled. Mimo činnost v útulku spravuje webové stránky (www.utulek-tachov.cz). Osvojitelka pejska z našeho útulku.
Eva Kastnerová - Inzerentka, která odvádí báječnou práci a díky jejím inzerátům se dostávají pejskové do celé republiky
Pavlína Smržová - Inzerentka, která spravuje server PesWeb.