Základní informace

Jednoznačně dáváme přednost útulákům, kteří čekají dlouho, nikdo je neinzeruje a nesnaží se jim najít domov. Přijímáme pejsky bez domova, od původních majitelů, kteří už pejska buď nechtějí nebo se nemohou dále starat. Pejsky nalezené, týrané i pejsky z nevhodných podmínek. Dále také pejsky staré, kteří mají např. v útulku jen velmi malou šanci najít domov!

Naše pomoc spočívá v tom najít pejskům ty nejlepší domovy kde prožijí zbytek života tak jak si zaslouží a proto dbáme na výběr nových majitelů opravdu pečlivě! Proto se nedivte že si chceme prohlédnout kde bude náš svěřenec žít a máme stovky otázek :) ale někteří pejsci mají problém třeba s dětmi - tudíž prostě do rodiny s dětmi není vhodný i když se Vám strašně líbí..
Žádného pejska (kromě vyjímek v podobě opravdu velkých plemen kterým je venku dobře) neumístíme ven k boudě nebo do kotce!!!
Většina pejsků si neprošla ničím hezkým a naším cílem je umístit je do rodin a domovů kde je budou milovat a budou se jim věnovat.

Každý pejsek od nás odchází na základě "Adopční smlouvy" s uhrazením adopčního poplatku (který slouží na pokrytí veterinárních výdajů). Všichni pejsci odchází do nového domova odblešeni, odčerveni, očkováni, čipováni a pokud se nejedná o štěně i kastrováni!

Naše kapacita není velká, ale našimi dočaskami projde za rok desítky psů.
Naší motivací jsou hlavně výsledky! Dostávají se nám do péče totiž i pejsci s různými problémy (separační úzkost, zranění, podvýživa, agrese k psům apod.) a když po týdnech či měsících porovnáme pejska který k nám přišel a který odchází-je to neuvěřitelné!!!