Zajímavé věci pro psy z Wish(e) a AliExpress(u)

Taky vám už chybí nakupování? Která žena by to neznala. Obchody jsou zavřené a tak se často uchýlíme k nákupu z internetu, ať už pocitu potěšení nebo opravdové potřeby. Mnoho z nás pejskařů nakupuje hlavně pro domácí mazlíčky. Když vidíme, jakou to dělá pejskům radost, tak oželíme i nové boty a kalhoty hlavně ať si mají pejsci s čím hrát, anebo co dobrého jíst. Poznáváte se? V dnešním díle vám představím vychytávky, na které jsem narazila já.

Už dříve jsem si objednala z Číny přes tyto aplikace několik věcí. Nutno podotknout, že oblečení nemělo s objednávkou společnou ani barvu, natož materiál, velikost nebo provedení. Nezbývalo se než zasmát. Ale u jiných věcí tomu bylo jinak, mobilní kryty byly krásné i ze skvělých materiálů, světýlka na Vánoce byly dlouhé 20 metrů a drží a svítí dodnes. A tak mnohým z vás nemusím představovat hlavní výhody a nevýhody nakupování pomocí aplikací z Číny. Malé věci zakoupíte často za pár korun a často seženete vychytávky, které u nás nekoupíte. Výhodou je, že zde i záruka vrácení peněz a to v případě, že vám balíček nepříjde, nebo má jinou velikost, nebo jde úplně o jiný produkt. Pokud na věci nespěcháte, nebude vám vadit i delší doba dodání od dvou týdnů do dvou měsíců. Ale často jde opravdu o blbůstky, ke kterým musíte započítat poštovné za každý kus zvlášť, což vidím jako nevýhodu oproti nákupům u nás v České republice. Ale i přes tyto nevýhody jsem si po dlouhé době řekla, že opět z aplikace Wish něco nového koupím a tentokrát pro psa. A své zakoupené tipy se samozřejmě podělím:

Vylepšený pamlskovník

– První z věcí, kterou jsem objednala, byl pamlskovník (taštička na psí dobroty při výcviku). Původní již dosloužil a tak byl čas pořídit nový. Pamlskovník se mi hodí denně a při venčení i na procházkách. Očekávala jsem od něj tedy jen místo na uložení pamlsků a zaháknutí za kalhoty nebo kapsu. Při mém překvapení jsem narazila na pamlskovník s názvem: „pet dog training treat snack dog“. A za částku 95 Kč jsem velmi překvapená z jeho výhod. Pamlskovník je v několika barevných provedeních, obsahuje: síťovou přihrádku na telefon, stahovací kapsu na pamlsky, otvor na vytahování sáčků na exkrementy (což se upřímně opravdu hodí), malou kapsičku na zip a popruh kolem ramen, který lze využít i kolem pasu. Pamlskovník není ani malý, má 18 cm na výšku, 14 cm na délku a 6 na šířku. Z takových rozměrů jsem vcelku nadšená, neboť jej nemusím využít pouze na pamlsky, ale do taštičky mohu umístit i nějakou hračku nebo balonek. Pro krátké vycházky tak nebudu muset brát již další batoh, a do bočních kapes umístím i klíče a telefon. Dopravné stojí stejně jako pamlskovník a doručení dle termínu očekávám do jednoho měsíce.

Pevný textilní světelný obojek

Aktuálně se stmívá velmi brzy a tak je potřeba našemu chlupáčovi koupit i svítící obojek. Ze současné nabídky českých zverimexů jsem si nevybrala. Plastové svítící obojky mi nevyhovují a drobné světýlka nejdou v husté srsti našeho psa vůbec vidět. A tak jsem objevila LED psí obojek blíkající. Jedná se o textilní obojek v různých barevných provedeních s klasickou plastovou sponou, kde je zabudovaný světelný pásek pro svícení ve 3 režimech. Podle fotografií kupujících (což na wish velmi oceňuji) odpovídá obojek opravdu fotografiím, takže se na něj už moc těším. Při volbě barev si vyberete konkrétní velikost v centimetrech. Cena je neuvěřitelných 11 Kč a dopravné 42 Kč. Vyzkoušíte?

Mini Dog GPS tracker ve tvaru psí tlapky

O GPS trackeru uvažuji dlouho, v České republice existují zatím jen vcelku drahé varianty, které navíc fungují na sim-kartu, a musíte k nim předplatit měsíční tarif. Tento gps tracker má tvar psí packy, je v černobílém provedení a měl by mít několik funkcí. Pomocí aplikace lze sledovat kde se váš pes s gps trackerem připevněným na obojku nachází, jakmile se propojí telefon pomocí bluetooth s trackerem měl by vydávat i zvuk, pokud se pes vzdálí víc, než je dovoleno. Zdali bude fungovat pouze v dosahu bluetooth nebo bude fungovat jako gps lokátor už je na mém otestování, o které se s vámi příště podělím. Pořizovací cena je 53 Kč a doprava 69 Kč. Takže se nechám překvapit, zdali nákup stál za to. Na rozdíl od ostatních zásilek má balíček dorazit již za 3 týdny od objednávky, tak jsem sama zvědavá, jaká bude realita.

Odstraňovač chlupů

Jelikož u nás mizí válečky na odstranění chlupů rychlostí blesku, rozhodla jsem se o pořízení kartáče, který má odstraňovat vlasy i chlupy z oděvů a sedaček. Reference kupujících vypadají velmi přesvědčivě spokojeně a pozitivně. Kartáč má plastovou rukojeť a červený kartáč na zachycení chlupů. Objednala jsem jej za 21,50 Kč s poštovným 3 Kč, což za vyzkoušení opravdu stojí. Pokud splní očekávání, moc ráda jej v příštím díle doporučím.

Pokud vás produkty z wish zaujaly a chcete si je také zakoupit, tak můžete využít slevu odee mne v hodnotě 109 Kč na první nákup pomocí tohoto odkazu: https://dl.wish.com/uc3va . Slevu můžete uplatnit do 30 dní stažením aplikace wish do mobilního telefonu a následné bezplatné registrace, díky které budete moci nakupovat. Pokud už účet máte, slevu můžete využít také.

V příštím díle vám představím, jak obstála kvalita a očekávání zakoupených produktů, co bych doporučila a co bych již nekoupila.  A jako bonus na závěr se s vámi podělím ještě o pár levných tipů, které jsem objevila a na které se v budoucnu chystám:

  • Flanelová postel pro psy aneb menší tlustá psí deka ve velikosti polštáře s pěkným barevným vzorem s tlapkami za 64 Kč ve více rozměrech
  • Velmi široký huňatý, plyšový psí pelech v hnědé, černé a šedé barvě za 173 Kč
  • Celo-svítící psí postroj od 54 Kč podle velikosti
  • Červený zateplený psí obleček od 71 Kč
  • Kutálející se „hračka“ ve tvaru vajíčka pro pomalé dávkování granulí formou hry od 96 Kč – vhodné hlavně pro pejsky, kteří granule hltají anebo potřebují u jídla pozornost
  • Krásný designový obojek z nylonu s kovovou sponou v několika provedeních od 109 Kč, kde vám vyryjí identifikační znaky (telefon, jméno aj.) – na tento produkt mám opravdu velký zálusk, ale to až v mé další nakupovací mánii.

 

Jistě v aplikacích objevíte i další produkty, doporučuji se dívat na obrázkové recenze a prozkoumat i částku za poštovné a dobu doručení. Upozorňuji, že je to velmi návykové. Ale radost z neočekávaného balíčku je vždy velká. A pokud jste již v nakupovací mánii, nezapomeňte zakoupit pejskovi registraci čipu na webu evidencepsu.cz, díky které bude dohledatelný a to nyní za akční cenu 149 Kč (za veškeré pejsky dohromady). A to se vyplatí.

 Unikátní psí známka pro Vašeho pejska. Nečekejte až se Váš pejsek zaběhne.

VÍCE O PSÍ ZNÁMCE