Hotely, které štěkají

Odjíždíte na dovolenou a vašeho psa nemá kdo pohlídat a dát mu náležitou péči v době vaší nepřítomnosti? Nebo se bojíte, že by se příbuzní nezvládli o psa postarat?

Nezoufejte. Přinášíme vám přehled psích hotelů, kde se o vaše čtyřnohé mazlíčky dobře postarají. Vyberte si ten, který vám vyhovuje nejvíce. Doporučujeme vám se předem informovat o volném termínu přes e-mailovou nebo telefonickou komunikaci, předejte tak zaplněnosti hotelu. Jakmile do hotelu se svým mazlíčkem dorazíte běžnou povinností je dodání hotelu k nahlédnutí očkovací průkaz nebo pas, informovat hotel o zdravotním stavu a případných alergiích. S sebou psovi zabalte krmivo, na které je zvyklý, oblíbené pamlsky, hračky a případné léky. Nově řada hotelů vyžaduje, aby veškeří ubytovaní psi měli mikročip. Doporučujeme mít mikročip u každého psa registrovaný (nejrychleji online), aby byl váš pejsek byl snadno k dohledání v případě zatoulání. Často hotely pro psy mívají i další specifické podmínky např.: pes musí být zvladatelný, bez známek nemocí a agresivity. Až na výjimky hotely většinou nepřijímají ani hárající feny. Níže vám přinášíme seznam psích hotelů a jejich ceny v České republice spolu s podrobnostmi, které pro vás budou jistě užitečné.

BRNO a okolí:

 • 1A Hotel pro psy – Rybkova 23, Brno – Kraví hora

  Tento hotel nabízí ubytování pro psy v teple s péčí a dohledem 24/7. Cena je 200Kč za jeden den a zahrnuje samostatné ubytování pro psa, běžnou péči jako krmení, které si vždy majitel psa přiváží s sebou a také 3x denně venčení s procházkou. V hotelu je možné ubytovat také kočky. Během pobytu vašeho psa si můžete doplatit cenu 250Kč/hodinu za konkrétní výcvik.

  Výcvik může být soustředěn na poslušnost, nebo socializaci, ale i na odstranění problémových návyků (demolice bytu, jezení odpadků, bázlivé chování, agresivita aj.)

   

 • Hotel pro psy – Mokrá- Horákov 664 04

  Cena pro ubytování vašeho psího chlupáče v tomto hotelu je  350kč/den. Cena zahrnuje ubytování a venčení 4x denně na vlastním travnatém pozemku na 3000 m2. Nadstandardní péče za 500Kč/den zahrnuje: 4x venčení, dlouhé procházky, v letním počasí i koupání v rybníce, výcvik na běžeckém trenažéru, zmenšení projevů negativních zlozvyků a chování u psa. Tento hotel přijímá i hárající feny a umožňuje krmení krmivem z vlastních zásob (Eukanuba, Purina aj.)

   

 • Hotel pro psy a kočky – Travní 1, Brno – Kamenný vrch

  Jedná se o nejstarší hotel v České republice, fungující již od roku 1988. Ubytování pro psy je zajištěno v kotcích s výběhem. Psi menšího vzrůstu a kočky je možné ubytovat v oddělené budově uvnitř. Kousek od hotelu se nachází les, kde jsou pejsci venčeni na procházkách a k ubytování náleží také zahrada. Cena je 250 Kč až 300 Kč a je stanovena na velikosti psa, kočky je možné ubytovat za 170 Kč. Ceny jsou stanoveny bez krmení, které si  majitel přiváží pro své zvíře  s sebou. Hotel nabízí také ubytování pro morčata, křečky i králíky a jiné. Péče je také 24/7.

   

 • Psí školka Zora - Chleborádova 60/13, 619 00 Brno

  Tento hotel/školka nabízí i krátkodobé hlídání za 40Kč/hod navíc pokud nemůžete pejska dovézt, můžete využít i službu psí taxi za 20 Kč/km. Za denní hlídání zaplatíte 250 Kč a za ubytování přes noc 350 Kč. Školka má vlastní oplocenou zahradu a ubytovaným pejskům nabízí péči včetně zajištěných pamlsků, hraček a pelíšků.

   

 • Psí hotel Safira - Jezeřany-Maršovice, č.p. 328, 671 75 Jezeřany

  Hotel Safira leží nedaleko Brna, přesněji 25 kilometrů od něj. Přijde vám vhod hlavně, pokud budete mít cestu směrem do Znojma nebo do Moravského Krumlova. Hotel nabízí celoroční provoz v kotcích, které jsou vytápěny a  s  travnatou plochu pro výběh. Pokud umístíte svého mazlíčka právě sem, hotel vám zaručí, že váš pes půjde minimálně 2x denně na procházku a bude o něj postaráno s individuální péči. Hotel má stanované odjezdové a příjezdové hodiny, v sezóně zaplatíte 300 Kč za den a mimo ni 250kč za den. Příplatky jsou za štěně, agresivního psa, nebo znehodnocený kotec (zničené vybavení).

 

Zlínský kraj:

 • Hotel pro psy Uherský Brod - Havřice 402, 688 01 Uherský Brod

  Tento hotel pro psy nabízí jak vnitřní tak venkovní ubytování v kotci. Cena za ubytování a péči o psa včetně stravy ve venkovním kotci činí 250 Kč na den a ve vnitřním kotci 300 Kč/den. Hotel ubytovává také kočky uvnitř budovy, ale bez stravy a za cenu 300 Kč/ den.

   

 • Výcvik a ubytování psů Fryšták - Lukoveček 146, Fryšták

  Tento hotel nabízí jak venkovní tak vnitřní kotce s vlastní oplocenou plochu pro venčení. Venčení probíhá 2-3x denně a pro krmení je možné využít krmivo značky Fokker, nemusíte si tedy nutně vozit vlastní krmivo. Cena za ubytovaného psa je 160kč/hod. Hotel nabízí také zakoupení krmiva Fokker pro vlastní potřeby a výcvik psů s individuální cenou (intenzivní výcvik, individuální lekce, konzultace a před-výcvik)

   

 • Hotel pro psy Tlumačov – Machovská 772, Tlumačov

  Tento hotel nabízí ubytování pouze pro ty psy, kteří mají řádné očkování a aplikovaný přípravek nebo obojek proti blechám. Totéž platí i pro kočky. Cena ubytování psa se stanovuje podle jeho váhy. Ubytování psa do 10 kg stojí 250 Kč na noc, a cena psa nad 10kg 300 Kč na noc. Pokud vám nevadí mít psa pouze v kotci, můžete ušetřit a za psa zaplatíte pouze 180 Kč/noc. Jestliže vašemu mazlíčkovi chcete dopřát doslova lázně, můžete mu doobjednat koupání za 150 Kč/hodinu nebo relaxační masáž za stejnou cenu. Hotel nabízí také výcvik psů a socializaci.

   

 • Jarbox - Rusavská 98, Bystřice pod Hostýnem

  Majitelka nabízí ubytování psů v domácím prostředí v ceně 200 až 250 Kč za den podle váhy psa, nebo 30 Kč za hodinu. S sebou je potřeba pejskovi dát vlastní deku nebo pelíšek. V hotelu jsou také nabízeny nadstandardní zpoplatněné také služby jako odblešeni, ostříhání drápů, úprava a střih psa, koupání, ale i výcvik.

   

 • LILY Home – Hlídaní pejsků Kroměříž

  Psí hotel nabízí několik variant ubytování: Denní od 7:00 do 19:00 za 250 Kč, nebo ubytování u vás doma a to v případě, že nemůžete nechat psa samotného doma (maximálně však 8h) za 480 Kč, nebo dlouhodobé ubytování psa v hotelovém domácí prostředí za noc 300 Kč. Hotel umožňuje i další služby jako je venčení v Kroměříží od 90 Kč, nebo stříhání a rozčesání psů.

 

Praha a okolí:

 • Hotel pro psy 20 km od Prahy -  Zaječice č.p. 107, pošta Pyšely, PSČ 251 67

  V tomto hotelu bude mít každý pes vlastní dřevěný domeček o rozloze 6m2 s vlastním výběhem. Každý psí prostor je čistý a náleží mu i osvětlení. Zaměstnanci hotelu venčí každého psa zvlášť, takže se nemusíte bát, že by si zrovna váš čtyřnohý mazlíček s někým nerozuměl. Cena je od 200kč za den.

   

 • Škola pro psy Conica - Psí hotel -Ke Kalinovu mlýnu, Ořech

  Pejsky v tomto hotelu budou ubytovaní v kotcích s vlastní zateplenou boudou. Hotel nabízí v ceně venčení a to buď s ostatními pejsky ve vlastním oploceném prostoru, nebo každého zvlášť na vodítku. Raritou je pozemek pro venčení o rozloze 10 000 m2. Cena za den je 230 Kč. Hotel funguje celoročně a v případě zájmu je možné využít i školu pro psy, ať už pro štěňata, konkrétní výcvik psů, nebo agility.

   

 • Školka pro pejska -K Vrtilce 58, Praha 4 – Písnice

  Tento hotel nabízí jak krátkodobé tak dlouhodobé ubytování a k tomu i psí salón. Tento psí hotel je doslova hotel, ubytování nabízí ve vnitřních prostorech domu a to buď v pokoji zvlášť, nebo ve společném prostoru pro psy. Pokud umístíte psa sem, bude mít péči 24 hodin denně a venkovní výběh o velikosti 360 m2. Hotel se pyšní také tím, že se pejsky mazlí nebo s nimi hrají hry. Tato individuální péče s hotelovým ubytováním stojí 600 Kč za den a noc dohromady u velkých plemen, nebo 400 Kč za den a noc u malých plemen. Za příplatek je podávání léků nebo individuální procházka nad rámec venčení ve výběhu. V salónu lze pejskovi dopřát stříhání, koupele a relaxační terapie.

   

 • PSÍ HOTEL PGC PRAHA -Radlická 571/70, 150 00 Praha 5

  Zaměstnanci tohoto hotelu mají veterinární vzdělání a dokáží poskytnout mazlíčkům náležitou a profesionální péči. Služby zahrnují nejen hotel, ale i zvířecího psychologa, výživové poradenství, dopravu psů, výchovu a výcvik. V tomto hotelu je nutná rezervace předem skrz online formulář. Ubytovat lze nejen psy a kočky ale také drobná zvířata hlodavce, ptáky a další zvířata. Ceny jsou rozděleny podle velikosti plemena od 300 do 450 Kč za den, kočky ubytujete za 230 Kč za den a ostatní zvířata od 50 Kč za den podle druhu. Pokud chcete pejskovi dopřát něco výjimečného, v hotelu mohou vašemu mazlíčkovi uspořádat oslavu, cena je individuální.

   

 • Akční pes – obec Káraný u Staré Boleslavi

  V tomto hotelu lze využít školku aneb hlídání psů během dne. Za 8 hodin zaplatíte 300 Kč, ve školce lze využít socializaci s ostatními pejsky. Hotel v obci Káraný obklopuje příroda s loukami a lesy včetně řeky. Ubytovaní mazlíčci mají vždy soukromí, bydlí ve voliérách, které jsou náležitě vybaveny, pejsci zde najdou i hračky. Psům je k dispozici venkovní volný výběh kde se mohou potkat i se všemi ostatními psími bezproblémovými návštěvníky. Hotel se také pyšní mazlením a fyzickým kontaktem, na který zaměstnanci nezapomínají. Cena pro ubytované psy je podle váhy plemena od 350 Kč do 450 Kč. Hotel nabízí také různé výcviky, včetně socializace a převýchovy.

   

 • Psí centrum Pluto – Na padesátníku I/39, Praha 6, 161 00

  Cena tohoto hotelu závisí na tom, jak dlouho bude pes ubytován. Pokud bude pes ubytován pouze přes den, zaplatíte 330 Kč za takzvanou psí školku. Pokud pes zůstane přes noc, cena bude začínat od 400 Kč do 490 Kč za noc, čím déle tím je cena levnější. Zaměstnanci mají zkušenosti s kynologií, nebo veterinární vzdělání.

   

 • Psí hotel Mája – Libčická č. 188, Úholičky 252 64 Praha Západ

  Tento hotel nabízí hlídání psů, koček a ostatních zvířat. Pro své mazlíčky můžete využít jak krátkodobého ubytování, tak dlouhodobého. Pejsci jsou ubytováni v kotcích v rodinném domě, ke kterému náleží velká zahrada o rozloze 2000m2.  Cena za malého i velkého psa je 290 Kč za den, v případě dalšího pejska získává majitel slevu. Jako další služby jsou nabízeny lázně, školka, krytí, salon i asistence u psího porodu.

   

 • Psí hotel Happy Dog - Českobrodská 835, Dolní Počernice – Praha 9

  V tomto hotelu je také možné využít doprovodných služeb k ubytování jako je okoupání, ostříhání, vycvičení k základní poslušnosti nebo přivezení pejska do místa bydliště. Za pobyt od 1 do 4 dní zaplatíte 495 Kč za 24 hodin, pokud pejsek zůstane v hotelu déle, cena je nižší. Hotel disponuje vlastním vybavení a nabízí jak hračky, tak pamlsky pro mazlíčky, ale krmení je nutné si dovézt své vlastní.

 

Další města:

 • Psí hotel Ostrava -Rajská 57, 715 00 Ostrava-Michálkovice

  Tento domácí typ hotelu pro psy se pyšní ubytováním bez kotců. Pes tak zažije soužití v rodinném domě spolu se psy majitelky, to může pomoci v odstranění bázlivosti, strachů a psa dostatečně socializovat. Po příjezdu je nutné podepisovat smlouvu o péči psa. Hotel má k dispozici psí bazén a nabízí krmení 2x denně a venčení 4x denně. Cena za tuto domácí péči je stanovena za 300 Kč za každý den.

   

 • Psí hotel Hrbolná - Pod hrází přehrady Olešná, u rybníka Arnošt

  Psí hotel přijímá pejsky bez ohledu na povahu i rasu, k hotelu nabízí i individuální výcvik, psí školku zaměřenou na socializaci. V létě je pořádán i tábor pro děti se psy. Hotel má k dispozici zahradu o rozloze 6000 m2. Ceny se pohybují rozdílně za malé a velké plemeno od 200 Kč do 300 Kč. Pokud máte hárající fenku, nebo agresivního psa tak si připlatíte.

 

Jistě najdete i další psí hotely, které jsme nezmínili, avšak výše uvedené nás zaujaly natolik, abychom je z hlediska mnoha různých kritérií zmínili. Pokud některý z hotelů váš mazlíček vyzkouší, dejte nám vědět, jak vám hotel vyhovoval.

Autor:
Zuzana ŠimkováUnikátní psí známka pro Vašeho pejska. Nečekejte až se Váš pejsek zaběhne.

VÍCE O PSÍ ZNÁMCE